Tesbih Expert Hizmeti

Merhaba sayın ziyarteçimiz.

Öncelikle sitemize yapmış olduğunuz ziyaretten dolayı teşekkür ederiz, sizlere Dünyada ilk olan Tesbih Expert hizmeti sunmaktan gurur duyarız.

Tesbih Expert Hizmeti Nedir ?

Elinizde bulunan veya satın almış olduğunuz değerli olarak var saydığınız tesbihin türü ebatları ve ortalama piyasa değerleri hakkında bilgi almak için kullanabileceğiniz bir hizmet türüdür.

Expert hizmetlerimizi satın alacağınız tesbihin orjinalliğini ve size sunulan değerinde olup olmadığını özellikleri ve türünün doğruluğunu doğrulamak için bu hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Tesbih Expert Yararları Nedir?

İstanbul veya Türkiye'nin neresinden olursa olsun bu hizmetimizden yararlanmak çok kolaydır. İstanbul Tesbih ustalarımızın incelemesi için sizin seçtiğiniz tesbih alınacak yerde ön inceleme sonucunda detaylı inceleme için ustalarımıza gönderilir ve ustalarımız genel bilgilerini içeren sunumu yaparlar, sonuçların olumlu ve ya olumsuz olarak expert hizmeti alan müşterilerimize bildirilerek, tesbihin satın alınması veya alınmaması konusunda fiyatları ile detaylı bilgi verilir.

Sevdiklerinize hediye gönderirken mahçup durumda kalmazsınız, değerince hediyeler göndermek için düşündüğümüz bu sistemin sizlere yararlı olması için elimizden gelen bütün imkanları kullanmaktayız.

Tesbih Expert Ücreti Ne Kadardır?

İstanbul içerisinde bulunan bir tesbihin incelemesinin yapılması :

500 TL altı ürünler için %10 komisyon alınmaktadır.
500 TL üstü ürünler için %7 komisyon alınmaktadır.

İstanbul dışından bulunan bir tesbihin incelemesinin yapılması :

500 TL altı ürünler için %10 komisyon alınmaktadır. + 50 TL
500 TL üstü ürünler için %7 komisyon alınmaktadır. + 50 TL

 

Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. : 0 (546) 609 11 12